kabiinind olid minu teada alles, uks oli lihtsalt vahele "poogitud" ja ei olnud yldsegi M62 uste moodi, rohkem nagu akordion, mis vedurite vahele pistetud. Pikemat kasvu juhid peaksid pea seal alla painutama, sest uste käigu k6gus on ca 180 cm..eemalt vaadates
No lõõtsa sisemine kõrgus on, päris täpselt arvatud - 1770 mm. Joonised sellest lõõtsast on mul sisse ka skännitud, aga ma ei viitsi neid kuhugi üles panna.
Dimm
[okt 28, 2007 kell 06:58 PM]
Näed sa,isegi soni saaksin endale pähe panna ja mahuks läbi kah,aga käigu laiusega oleks vist probleeme.Ameerika vedurijuhid on vist alatoidetud,et dash7-le nii kitsad uksed tegid.
Töötavaid pole kindlasti. 2TEP60 originaalis peaks Valgevenes kuskil baasides vedelema.
tunturi
[mai 19, 2008 kell 09:44 PM]
Esimesed 2TEP60ned olid just kõrgete valitsustegeleste ja külaliste vedamiseks-kui üks sektsioon ütles üles,sai teise jõul edasi sõita nii,et tähele ei pandudki.Kuna lätis oli neid kümne ringis,siis kas nendega oli vedu Riia-Moskva vahel äkki?Seal ikka 24 vagunit väga tihti oli taga.
jaan
[jaan 31, 2011 kell 07:48 PM]
Kas niinimetatud reservbaasides vajadusel mõni vedur kohe tööle on võimeline hakkama?
abi
[jaan 31, 2011 kell 11:01 PM]
Reservbaasis on veerem konserveeritud ja töökorras (paberite järgi)
Lembit
[veebr 01, 2011 kell 12:49 PM]
Vana mehena,kes on SR3 peal palju muret üle elanud seoses sellegs,et kahe peatuse vahel ei olnud võimalik tagumisse sektsiooni minna, ütlen, MEHED ÄRGE VIRISEGE selle TEP-60 ülekäigu silla pärast-vanasti me unistasime kasvõi SR3 kabiinist keskmise akna avamisest. Seda polnud võimalik teha. Siin on võimalus kabiinist kabiini minna kasvõi kummargil-vedurimehel peab ikk nii palju mõistust olema ,et oskab oma kondid ka koomale korjata kui on hädaolukord. Sealt ju pole vaja kogu aeg käija ja miks minna püstipäi,ega keegi ju näe ,kui oled uurakil- kaks suletud kabiini.Iseküsimus on jah DISAIN! Kas see on nii hirmus tähtis sellisel juhul. Muide, kunagi käis Leningradist Tallinna rongi vedamas mingi inglaste väike mootorvedur katsetuste pärast. Kere oli kohe märgatavalt väiksem TEP-60, mis oli igaks juhuks tema taga. Ja mäletan ,et vanad vedurimehed rääkisid (ise pole seal peal käinud) et sellel oli diisliruum plommitud ja uks olla olnud nii väike et meie kobakamad mehed sinna sisse polevat üldse mahtunud! Vaat siis inglased ja vene masin . TEP60 sillalt pääseb ikka läbi! SR3 peal töötades on mul meeles kuida ma ise noore mehena rikkusin julmalt hädaolukorras OHUTUSTEHNIKAT. Nimelt ,kui oli tagumisse sektsiooni vaja minna, jooksin 3 vagunit läbi ja siis avatud reisijate uksest kaks astet jalarauast alla mitte platvormi pool. Kui kiirus oli langenud, hüppasin maha ja pöörasin ringi ning joostes taha poole. Rong liikus pidurdades edasi ja väga kähku jõudsin viimase tamburi juurde- kaks jalaraua astet üles ja selleks ajaks , kui rong seiskus-- olim ma ammu kabiinis.Alt teiselt poolt platvormi oli vaja joosta seepärast et seal ei olnud reisijaid ees ja kukkumise korral olin ma ju oma rongist eemal ja oht vähem . Aga see oli ju keelatud ja ei taha meenutadagi.....