Baltic Trains Picture Gallery


Algus Lae fail Registreeru Logi sisse
Upload guide & contact Albumite nimekiri Viimati lisatud Viimased kommentaarid Enimvaadatud Kõrgeimalt hinnatud Minu lemmikud Otsing
DMSU-958
08.02.2008
Järve

DMSU-958

08.02.2008
Järve

DSC_0351.JPG IMG_6650.jpg DSC_0359.JPG
Hinda seda faili (praegune hinnang: 0 / 5, hindajaid 2)
Faili info
Faili nimi:IMG_6650.jpg
Albumi nimi:jorv / Other rolling stock
Hinnang (2 häälega):00000(Näita üksikasju)
Picture author and e-mail:Jorven Rang (jorvenr@gmail.com)
Faili maht:159 KiB
Lisamise aeg:veebr 10, 2008
Mõõtmed:900 x 675 px
Näidatud:1146 korda
URL:http://gallery.balticrailpics.net/displayimage.php?pid=10738
Lemmikud:Lisa lemmikutesse

Kommentaar 1-lt 5-le 5 kohta
Lk: 1

JR   [veebr 11, 2008 ke\E\E 05:12 PM]
Peaks Haapsallu toimetama!
Rix   [veebr 11, 2008 ke\E\E 09:42 PM]
...et saaks seal edasi laguneda Pööritab silmi
Vello   [veebr 12, 2008 ke\UTC\UTC 09:17 AM]
Küsisin: Mida kavatseb linn ette võtta, et lõpetada raudteemuuseumi eksponaatide (veeremi) kiire hävimine, eksponaadid renoveerida ja neid juurde hankida?. Mitmed raudteehuvilised on pakkunud koostööd kui kokkulepet mitte saavutanud ( vt http://gallery.balticrailpics.net/displayimage.php?album=4&pos=15 ), samuti tuleks korrastada ka jaama veetorn ning pöördsild ja nende ümbrus. Kas ja millal ühendatakse Raudteemuuseum Läänemaa Muuseumi ja Rannarootsi Muuseumiga üheks Sihtasutuseks? Kas siis võetakse ka sinna analoogselt linnusega tööle tubli projektijuht, kes hakkab tegelema europrojektidega? Vastati: Raudteemuuseumi tulevikku näeb linn olulise turismi- ja kultuuriobjektina. Muuseumi poolt on esitatud ka mitmeid kontseptsioone ja ideid, mis aitaksid kompleksi turismi seisukohalt veelgi atraktiivsemaks muuta. Linn on panustanud ja panustab jätkuvalt raudteemuuseumisse, kuid kompleksi suuruse, viletsa seisukorra jm asjaolude tõttu pole see töö veel lõpule jõudnud. Sel aastal luuakse sisulise töö tugevdamiseks täiendav teaduri ametikoht, investeeringuteks on ette nähtud 161 000 kr keskküttesüsteemi ehituseks. Et tegu on suure kompleksiga, on investeeringuvajadus muidugi kordades suurem. Siiani on raudteemuuseumi käsutuses oleva ala arendamisel mõnevõrra takistavaks teguriks olnud maaküsimused. Nimelt ei asu mõned raudteemuuseumi arenduseks olulised rajatised ja veerem linnale kuuluval maal. Nende küsimuste lahenemisel on võimalik objekti arendamiseks taotleda täiendavaid vahendeid ka struktuurifondidest. Selle aasta linnavalitsuse tööplaanis on lõik, mis puudutab riigiga ühise sihtasutuse moodustamise ettevalmistamist. Prognoosi järgi kulub selleks umbes aasta, kuid selle protsessi käivitumise üheks eelduseks on maaküsimuse lahenemine. Suuremahuliste kultuuriobjektide investeeringute planeerimisel (sh eurorahade saamiseks vajalik omaosalus) tuleb aga linnal paratamatult arvestada tõsiasjaga, et lähiaastatel seisab ees Kultuurikeskuse ja staadionikompleksi renoveerimine. Lugupidamisega, Talis Vare, abilinnapea.
Ain   [veebr 12, 2008 ke\UTC\UTC 12:07 PM]
Raudteehuvilised võiksid siiske veelkord näidata üles head tahet ja muuseumiga läbi rääkida, et saask käed külge panna ning koos asjale õige hoo sisse anda. On olemas ka Raudteemuuseumi Sõprade Selts, mis võiks sobida kehaks.
diisel   [veebr 12, 2008 ke\UTC\UTC 10:45 PM]
Kuule Ain. Kas sa pole siiamaani aru saanud, et muuseumiga pole võimalik läbi rääkida. Kuskil siin galeriis on minu kommentaarid kogemustest Haapsaluga. See Deana seal ajab alguses viimasepeal juttu, kuid siis kui asi läheb konkreetseks on sada häda ja hakkab taganema. Omainitsiatiivil tahtsime ka VME-le numbrid peale maalida, šabloonid tegin ise kodus valmis. Kui ma pakkusime välja et ükspäev tuleme ja teeme ära siis ähvardati meid politseiga. Kui pool aastat hiljem hakkasime uuesti ajama numbrite asja siis tahtsime et meile makstaks ka selle eest bussisõit Haapsallu ja 100.- söögiraha kinni, mispeale tuli selline skandaal, et mis te tahate muuseumi varade eest elada või jne. Kolmekordse persesaatmise tõttu ei ole ei mul ega paljudel teistel vanadel raudteehuvilistel mitte mingit tahtmist nende debiilidega seal Haapsalus suhelda.

Kommentaar 1-lt 5-le 5 kohta
Lk: 1

Lisa oma kommentaar
Anonüümsed kommentaarid pole siin lubatud. Logi sisse, kui soovid oma kommentaari postitada