Vali keel:

Baltic Trains Picture Gallery


Algus Lae fail Registreeru Logi sisse
Upload guide & contact Albumite nimekiri Viimati lisatud Viimased kommentaarid Enimvaadatud Kõrgeimalt hinnatud Minu lemmikud Otsing
Klõpsa pildi vaatamiseks täissuuruses

TEP60-0924

13.02.2011
Haapsalu museum

10_000_pilti_864.jpg IMG_0861.JPG Picture_2530.jpg
Hinda seda faili (praegune hinnang: 2.5 / 5, hindajaid 2)
Faili info
Faili nimi:IMG_0861.JPG
Albumi nimi:diisel / TEP60
Hinnang (2 häälega):33333(Näita üksikasju)
Picture author and e-mail:Martin Kuusk (diiselrong@hot.ee)
Faili maht:933 KiB
Lisamise aeg:veebr 14, 2011
Mõõtmed:2048 x 1536 px
Näidatud:1868 korda
URL:http://gallery.balticrailpics.net/displayimage.php?pid=19857
Lemmikud:Lisa lemmikutesse

Kommentaar 15-lt 34-le 34 kohta
Lk: 1 - 2

Soobel   [veebr 17, 2011 kell 12:28 AM]
Ärge palju arvustage, sealtpoolt olla juba ähvardusi kuulda - laim ja kohtud jne!
k2ssar   [veebr 17, 2011 kell 01:03 AM]
Siinkohal on laimujutt ja kohtukutsed küll üleliigsed. Kui ikka masin originaalis oli teistvärvi ja arvustus talle ei meeldi sel teemal siin kommentaaride tasemel, siis on ka võimalus isiklikult kohtuda. Kui kod.****le siin midagi ka ei meeldi, siis vähemalt kohtus kohtume.
jorv   [veebr 17, 2011 kell 02:34 PM]
Heh, jutud küll ei ole üleliigsed. Ent, mingisuguste labaste ähvarduste puhul tagasi tõmmata - no sorry. See juba enda viga, kui südamesse võetakse ja kohe riivatuna tuntakse.
diisel   [veebr 17, 2011 kell 06:25 PM]
TEPi kuidas öelda, vähe valesti läinud värviskeemi järele pärimise kohta tuli mulle hr. Tõnu Tammearult järgnev vastus:
TEP60-0924 renoveerimine oli üks osa 2010. aastal alustatud ja mitmeid muuseumi objekte hõlmavast projektist, mille koostas Raudteemuuseum ning mida põhiosas finantseerib Eesti Raudtee Kultuurkapitali SA. Kuna projektis ettenähtud tööde algus lükkus 2010. aasta sügisele, siis on projekti lõpetamine ehk mõnede objektide korrastus- või järelviimistlustööd lükkusid talve tulekul edasi käesoleva aasta kevad-suvisesse perioodi, mil on taas võimalik välitöödega jätkata. TEP60-0924 renoveerimine anti madalaima hinnapakkumise alusel teostada restaureerimisloaga ettevõttele, mis on varemgi analoogsete töödega tegelenud. Mootorveduri välisviimistluse kava koostas muuseum minu isikus ning tööde teostaja varustati kõigi vajalike jooniste ja värviskeemidega ning ajalooliste fotodega aastatest 1961-97. Ka värvivaliku tegi Raudteemuuseum. Tööde järelvalvet teostades ilmnes, et üldiselt sai restaureerimisettevõte oma ülesannetega hästi hakkama, ent mõnede detailide osas mingil põhjusel eirati muuseumi poolt ette nähtud lahendusi. Samuti jäid mitmed asjad lahtiseks. Ilmastikuolude tõttu lükkus TEP60-0924 järelviimistlus ning korrektuur sobilikku aega käesoleval aastal (kevad-suvine periood 2011), mil jätkub ka töö ülejäänud objektidega. Seega pole hinnang, et muuseum on oma tegevuses täiesti ebaõnnestunud või teinud midagi ebapädevalt ja ajalugu arvesse võtmata, sugugi kohane. Muuseum on projekti ettevalmistamisel (tänu millele saadi ka vajalikud finantsid!) erinevate veeremiobjektide korrastamiseks teinud ära suure töö, millele lõplikke hinnanguid on enne kõigi tööde ja vaidluste lõppu anda ennatlik. Aga kindlasti viitab hinnangutega kiirustamine, jättes end esmalt tegelikkusega kurssi viimata, selliste isikute endi täielikule ebapädevusele (millest viimased ülepaisutatud enesehinnagu tõttu ise aru ei saa). Muuseum on kursis ka saadud kirjas viidatud galerii (Baltic Trains Picture Gallery) kommentaariruumis lokkava laimu, sõimu ja solvavate väljendustega Raudteemuuseumi ja selle töötajate aadressil, mis ennekõike küll kahjustab vastavate kommentaatorite (sh M. Kuusk`i) eneste renomeed oluliselt kõigi lugejate, sh Raudteemuuseumi töötajate ja raudteepensionäride silmis. Kasutajanimede taga peituvad reaalsed isikud on üldjuhul muuseumile teada. Pean siinkohal hoiatama, et kui avalikuks tehtav (avalikus ruumis kirjalikult olev) laim ja solvangud peaksid muuseumi tegevust olulisel määral kahjustama või pärssima hakkama, siis Raudteemuuseum juriidilise isikuna või selle asutuse omanik astub ka enese väärikuse ja huvide kaitseks seaduslikke ja adekvaatseid samme, mis võivad päädida sanktsioonidega asjaga seotud füüsiliste ja juriidiliste isikute suhtes. Muuseumi ega selle omanikku ei tasu selles suhtes alahinnata. Täiskasvanud inimesed peaksid endale aru andma, millega tegelevad ja milline mõju võib sel olla nii neile enestele kui ka teistele.
nigol   [veebr 17, 2011 kell 06:32 PM]
"raudteepensionärid" Naerab Naerab
Soobel   [veebr 17, 2011 kell 10:54 PM]
Tegelikult, kui aus olla, siis pleksiklaasi panemine akendeks pole paha idee. Ma vist isiklikult olen neil seal soovitanud vanaaegsete vagunite aknaid pleksiga taastada. Ehkki pleks kriimustub häst ja on muidu selline imelik, on ta kaunikesti vandaalikindel. Kui keegi on üritanud kuskil pleksklaasi sisse lüüa, siis teab, millest räägin. Ise olen proovinud veneaegse meetripikkuse vahukustutiga peleksklaasi puruks peksta - no ei õnnestunud, vahtisin tatt ripakil pealt, kuidas VPR-i pult tuld võttis, uks oli lukus ja kustutama ei pääesnud.
Anon   [veebr 18, 2011 kell 12:43 PM]
pleks pole paha jah aga kui on juba mõõtu saadud lõigata siis kas ei leitud tõepoolest enam juppi tihendit? aga lihtsam on ju panna poltidega. muuseumil pole kriitikataluvust ehk kõik mis nemda teevad on ainuõige ja teised ei tohi teha muud kui kaasa ahhetada ja ohhetada,et küll on kena. kui hakkad ütlema,et kehvasti tehtud siis on kohe oht kohtusse sattuda. lp. muuseumi inimesed-selle asemel,et järelvalvega tegeleda,te hoopis otsisite vastandeid galeriis kommenteerijate varjunimedele. palju auru läks vile peale. ja nüüd jään kohtukutset ootama.
Tiberi   [veebr 18, 2011 kell 01:02 PM]
Nõrk inimene on see kes ei talu kriitikat.... Nii et muuseum andku mind siis ka kohtusse....
Anonüümne   [veebr 18, 2011 kell 02:16 PM]
kommenteerijad - vaadake peeglisse. mida te peale halvustamise ja oma ego upitamisele olete teinud?
Anon   [veebr 18, 2011 kell 02:29 PM]
Kas muuseumi töötajad on enda kirjadega kaasa aidanud sellele, et kritiseerijatelt hoogu maha võtta või on hoopis õli tulle juurde valatud?
Kaur   [veebr 18, 2011 kell 03:03 PM]
Aitäh Lembit huvitava kommentaari eest. TEP60 on üks mu lemmikutest nii välimuselt kui muusikast, mis selle masinaga kaasneb. Seda madalat bassi saan praegu kuulata tänu videodele. Kui bassikõlar tugevalt mängima panna siis hakkavad korteriaknad värisema jah vot selline masin on.
Anon   [veebr 18, 2011 kell 04:46 PM]
To Anonüümne: kommentaatorid vaid halvustavad ja upitavad oma ego. Aga muuseum ei kannata kriitikat millegipärast. No andke andeks kui ikka on valesti tehtud ja ka kehva kvaliteediga siis miks seda välja öelda ei võiks? Kas Haapsalu Muuseumis on selline diktaatorlik süsteem nagu Stalini ajal,et kui nende tegemised ei meeldi siis tuleb need "riigivastased" seina äärde panna. P.S. see postitus EI SISALDANUD laimu,sõimu,asjatut halvustamist ega ka kirjutaja ego upitamist.
ER2-130709(01)   [veebr 19, 2011 kell 12:21 AM]
Молодцы эстонцы!Хорошо отрестоврировали.А что будет с ЭР1-06?
Soobel   [veebr 19, 2011 kell 12:50 AM]
Hmm... Mina näen, et on valesti värvitud, kirjutan ka, et on valesti värvitud... Ja kas tõsimeeli arvate, et ma kirjutan seda enese ego upitamise pärast? Kelleks te mind peate? Iseenda peegelpildiks või?
kusetiit   [veebr 20, 2011 kell 10:09 AM]
esmaspäev on tulemas ja siis loeb muuseumi juhtkond ka neid kommentaare siit ning loodetavasti ka vastab. huviga kohe ootan,et millise rünnakuga nad nüüd esinevad või kas hakkavad esimesed pead ja kohtukutsed lendama. siiani pole üheski kommentaaris LAIMU,SÕIMU ega muud sellist mida ei saaks kvalifitseerida rohkemaks kui kriitika. ning ega see teema siin enne maha ei rahune kui asjad on korda tehtud või muuseum on esinenud avalike avaldustega raudteehuviliste ees millal asjad korda saavad. omavaheline meilivahetus ei lähe arvesse ning kuna muuseum oma kodulehele infot ei pane siis võib selle ka siia galeriisse panna. ning ka kogu meilivahetus võiks siin näha olla - siis oleks kenasti näha milline on muuseumi suhtumine raudteehuvilistesse ning mismoodi ise kohe kaitsepositsioonidele asuti.
nigol   [märts 29, 2011 kell 02:29 PM]
http://www.parovoz.com/newgallery/?ID=309885&LNG=RU#picture Lembit kas sellisele vedurile viitad üleval kommentaaris?(pilt tehtud väidetavalt tallinnas 1962. aastal)
Lembit   [märts 29, 2011 kell 06:37 PM]
Just SELLE LIngi peal olevast vedurist on I kommentaaris juttu! Ja mul on hea meel ,et ma ei ole Teile siin valetanud, vaid sain ise ka kinnitust kogu selle 26 kommentaari ja veel 25. komm. noole alt sain ka kinnitust et oli Tallinnas katsetustel. 26. kommentaari noole all olev pilt on siiski teistsugune, seda on mulle mitmelt poolt pakutud ,aga ma ei tundnud seda masinat. Aga see TG 300-01 on just selline, kui kirjeldasin alati,uks alt madalast justkui kabiini alla minek ja prozektor (aasata oli 1961) kapoti keskel kabiinist alla poole . Ainult ,mul oli ngu silmade ees ,et otsas nagu radiaatori võred - no see oli siiski kahjuks vanapapi luulu,selle eest palun vabandust! Põhiline ,et muud on nagu õiged. Kui nüüd veel teadjamad mehed Paravozist kirjutaks ka seda, kuhu ta lõpuks jäi! See vedur: Seal oli juba küsimus kommentaarides! Eks näis siis kas minu vanade vedurimeeste meenutused osutuvad õigeks ? Väga põnev!
xkala1   [märts 29, 2011 kell 08:26 PM]
kas mitte ei müüdud 90-aastate algul vanarauaks?
Raudteehamster   [märts 29, 2011 kell 08:41 PM]
raudteehamster arvab ,et ameeriklastel olid kole sarnased vast E7 seeria vedurid tooaeg.Iseasi mis neil põses.. vabandust kapotialla oli peidetud , kuid välimus on e7. järgmine põlvkond oli vast f7 ja ühes sektsioonis euroopa masinad kaasaarvatud ungarlaste M61 seeria
Anonüümne   [märts 30, 2011 kell 11:27 PM]

Kommentaar 15-lt 34-le 34 kohta
Lk: 1 - 2

Lisa oma kommentaar
Anonüümsed kommentaarid pole siin lubatud. Logi sisse, kui soovid oma kommentaari postitada