Vali keel:

Baltic Trains Picture Gallery


Algus Lae fail Registreeru Logi sisse
Upload guide & contact Albumite nimekiri Viimati lisatud Viimased kommentaarid Enimvaadatud Kõrgeimalt hinnatud Minu lemmikud Otsing
Klõpsa pildi vaatamiseks täissuuruses

ER1- 06 (EVR ER1B-2303)

23.07.2011
Haapsalu museum

Nomme-Hiiu_10_1980_a_~0.jpg IMG_0649.JPG er1-2303_tallinn_3_01.jpg
Hinda seda faili (pole veel hinnatud)
Faili info
Faili nimi:IMG_0649.JPG
Albumi nimi:EMU (ER12, ER2, SR3 etc)
Picture author and e-mail:Ivari Ojaperv
Faili maht:1615 KiB
Lisamise aeg:juuli 25, 2011
Mõõtmed:2816 x 2112 px
Näidatud:1116 korda
URL:http://gallery.balticrailpics.net/displayimage.php?pid=21196
Lemmikud:Lisa lemmikutesse

Kommentaar 1-lt 8-le 8 kohta
Lk: 1

Andre   [juuli 25, 2011 kell 11:38 PM]
No mis värving siit siis ka tuleb ?!
nigol   [juuli 26, 2011 kell 01:14 AM]
no kas tõesti ei saa museumi töötajad mingisugustki järelvalvet teha,et tuleks ikka enam vähem õiged jooned maalritel!!!
ER2-130709(01)   [juuli 26, 2011 kell 12:01 PM]
Блин и зачем её покрасили опять в цвета EVR?Лучше сохранить оригинальный раскрас.Вот же ТЭП60 покрасили в родные цвета без символов EVR Segaduses
ceedriver   [juuli 26, 2011 kell 01:11 PM]
Согласен с предыдущим постом! Всё таки это музей и было бы очень интересно видеть технику в своём "родном" раскрасе, гербами,сигнальными полосами. Пусть хоть в данном случае сохранится память и не надо пугаться кириллицы и советской символики. Это как никак неотъемлемая часть истории и ни в коем случае, не воспринимайте мой текст как пропаганду.
Lembit   [juuli 26, 2011 kell 01:47 PM]
Minu ROHELINE unistus oleks siis alles täitunud, kui ma näeks selles 2303 seda vana ER-1 06 koos oma korraliku vana kabiiniga ja salongis olevate torujalgadega pinkidega( minu mälu järgi poolpehmete tahvel istmetega)milline ta oli vähemalt siis,kui toodi ER1 06 pead Pääsküla deposse 01.06.1980a.Kuna tol ajal tuli ikka teenendada ükskõik millise rongiga reisijaid, on kõik juhid sõitnud kõikide masinatega . Kui nüüd sattun Haapsalu muuseumi ja mulle näidatakse vanu pinke vagunis , mis olla säilinud , siis on sellisel vanal papil imelik tunne! Mina olen ise hoopis lausa "muuseum " võrreldes nende pinkidega. Kui läksin pensionile, polnud veel ühki vagunit Tallinnas ringi ehitatud. Ja kabiinis tunnen ka sellist AVARUST, millega pole harjunud! Juba väljast vaadates näen kaugelt ,et kabiini väikese külje akna ja ametitamburi vahele seinale maalitakse nr. Tähendab , on tehtud kabiin palju laiemaks originaalist- kadunud on esimesest vagunist WC(meil muidugu ei töötanud,veoõlg väike....) ja "raadiorubka", see on asendatud kappidega. Olen vaadanud PARAVOZIST pilte Peterburi ja Moskva muuseumi eksponaateidest SM3 ja SR3 ja näen ,et ka seal pole JÕUDU TAASTADA vanu originaale! Minu jaoks on ju meeles need rasked sõidud vanade masinatega ja seda vana täielikult ei näe ma kahjuks ka sealsete muuseumi masinate pealt! Siit järeldus- olu siis vähemalt 2303 taastatud nii kui see masin VIIMASTEL SÕITUDEL REISIJAID TEENINDAS ! Ja minusugused papid lihtsalt pidagu suud kinni ja peame aru saam ,et kui meie põlvkond ei taibanud säilitada tolleaegseid masinaid, siis olu me rahul vähemalt sellega , mis noored tänapäeval püüavad veel päästa !!! Kui palju olen ise ka teiste omavanuste papide käest küsinud vanu detaile ja vorme ja üldse mälestusi ,mida saaks Muuseumi viia! Vastus on üks- kellele seda vana koli veel vaja! Kahjuks mina mõtlen hoops nii, et kõik vanad fotod, säilinud detailid jne. peaks muuseumi viima. TV ka kutsuti üles vanu bussijuhte oma garaazi nurgast otsima pulki mis alles, et saada taastada ainulaadseid vanu busse . Ainukesena on taastatud kaugesõidu ZIS 127 (vist oli tüüp). Raudteel on raske seda korrata- kahjuks.
Artur   [juuli 26, 2011 kell 05:48 PM]
эххх,лучше бы в зелёный покрасили Kurb а стекло со стороны машиниста таким же оставят????
diisel   [juuli 26, 2011 kell 09:26 PM]
Lugupeetud galerii kasutajad, Haapsalu muuseumi rahvas. Galerii administratsioon on siiski arvamusel, et vagun peaks olema roheline, täpselt selline nagu ta sündides oli. Ümberehituse paraku muuta tagasi ei ole võimalik, kuid siiski on tema originaalvärv roheline. Eespool tõstatati küsimus ning ka mina pean tõepoolest küsima sama - kas tõesti ei ole mitte mingisugust järevalvet muuseumi töötajate poolt maalrite üle. Kui hakkate midagi tegema, olgu siis originaal või mitte, võiks teha seda korralikult. Võtke lahti siitsamas galeriist mõni tolleaegses värviskeemis ER1 pilt ja näete, et valge "nool" on ees valesti. Tuleb taas nagu TEP60, mingisugune poolporno - oleks aga nagu ei ole ka!? Siinkohal küsimus uuesti muuseumirahvale: Aasta hakul lubati, et suve jooksul parandatakse väidetavalt maalrite omavoliliselt tehtud värviskeemi muudatus (ehk "pärg" veduri ees) korda. Suvi pole tõepoolest veel läbi, kuid huvitab, kas aasta alguses antud lubadus oli suusoojaks või ka tõepõhjaga! Veel lisaks - muuseumirahvas võiks siin kommentaariumis võtta sõna ja rääkida kaasa probleemide osas, selgitada tagamaid, küsida nõu. Siis jääb loodetavasti ära ka olukord, kus keegi väidetavalt laimas, süüdistas või ähvardas. Siin on kõik ilusti avalik ja loodetavasti selge. Oma võimalike vigade eest tuleb selgitusi anda mitte kuhugi nurka varjuda, olgem siiski täiskasvanud!
ER2-130709(01)   [juuli 27, 2011 kell 12:42 PM]
В музее в Риге ЭР2-379 покрашена не в родные цвета и шрифт номеров на ней написал латиницей.

Kommentaar 1-lt 8-le 8 kohta
Lk: 1

Lisa oma kommentaar
Anonüümsed kommentaarid pole siin lubatud. Logi sisse, kui soovid oma kommentaari postitada